Konieczność zmiany i rozszerzenia naszych działań. Wypożyczalnia samochodów !?!

Szanowni Państwo, drodzy chorzy, osoby bliskie oraz przyjaciele chorych na szpiczaka, w związku z utratą jakichkolwiek środków wspierających nasze działania ze strony koncernów farmaceutycznych, które w znaczącym i decydującym stopniu wspierały nas do wiosny 2020 roku, do początku pandemii COVID-19, zmuszeni jesteśmy podjąć współpracę z innymi dziedzinami życia i działalności, aby móc prowadzić dalej nasze stowarzyszenie i powrócić do naszych głównych działań, głównie edukacji, informacji oraz wsparcia naszych pacjentów.


  

"Nasza" wypożyczalnia samochodów, to głównie wynajem samochodów dostawczych dla przedsiębiorców i osób prywatnych, ale wraz z rozwojem, planujemy również wynajmowanie wiecej samochodów osobowych, motocykli (sezonowo) i wszelkiego sprzętu, jaki kiedykolwiek zażyczy sobie klient, jeżeli będzie to uzasadnione ekonomicznie dla wypożyczalni, tzn. właściciel wypożyczalni (Marek) może zakupić sprzęt specjalnie pod klienta i przy odpowiednim okresie wynajmu i cenie może go udostępnić. W przypadku dłuższych okresów wynajmu jesteśmy w stanie podstawić pojazd 350 km od Olsztyna. Dlatego też, zwracamy się do Państwa, którzy ewentualnie potrzebują, głównie samochodów dostawczych, o wybór naszej wypożyczalni, aby udało nam się uzyskać środki na powrót do kongresów, warsztatów i innych działań edukacyjno-wspierających.

Oto "nasza" oferta na pojazdy dostępne od zaraz, oraz na dowolne okresy i w dowolnych terminach, najlepiej jednak w przypadku potrzeby wynajmu na dłuższy okres prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod moim numerem:

+48 604 401 402